فروش ویژه اسباب‌بازی‌های چوبی

جیپ چوبی

۱۲۰,۰۰۰ تومان
ماشین اسباب بازی چوبی تهیه شده از چوب طبیعی گردو و آغشته شده به روغن زیتون و برزک که برای کودکان زیر دو سال هیچ گونه خطری را به همراه ندارد به کمک جای دستی که در آن تعبیه شده است کودکان می توانند آنرا به راحتی حرکت دهند همچنین به خوبی ابزار خورده و فاقد لبه تیز و خطرناک می باشد. این بازی برای تقویت مهارت های ظریف و درشت موثر می باشد.

دومینو چوبی ۲۰۰ تایی

۱۸۵,۰۰۰ تومان
دومینو بازی جذاب برای تمامی سنین که البته جزء بازی های ساختنی محسوب شده و مهم ترین تاثیر آن بر تمرکز و چون در زمان بازی می توانید آزادانه هر سازه ای بسازید خلاقیت شما را توسعه می دهد. دومینو جزء بازی های پرفروش در دنیا بود و هوش اسباب سعی کرده مثل تمامی بازی های خود کیفیت را در این بازی در اولویت قرار دهد. این بازی با چوب گردو  در ۲۰۰ قطعه تولید و پس از ابزار زدن لبه های آن در بسته بندی چوبی قرار گرفته است.

زرافه چوبی

۱۲۰,۰۰۰ تومان
اسباب بازی چوبی کلاسیک که با چوب طبیعی گردو ساخته شده است و علت استفاده گروه سنی زیر دو سال با روغن زیتون و برزک آغشته شده است به همین علت در صورتی که بچه آن را در دهان خود ببرد هیچ گونه خطری برای آن ندارد. جای دستیگیر که در آن تعبیه شده  برای به حرک راندن آن بود و کمک به مهارت های ظریف و درشت می کند.لازم به ذکر است چون این بازی با چوب طبیعی بوده الزاما سفارش شما با طرح چوب و رگ های چوب موجود در عکس یکسان نخواهد بود.

بازی چوبی معمای داوینچی

۱۹۰,۰۰۰ تومان
معمای داونیچی یک بازی ساده و جذاب است که بر اساس یکی از اختراعات معروف لئوناردو داوینچی ساخته شده است. با استفاده از این بازی، کودکان قادر به ساختن  سازه های  مثل پل ، گنبد یا نیمکره  بدون نیاز به هیچ ابزاری مثل چسب یا میخ خواهند بود ، به لطف هندسه و درهم آمیختگی ویژه ، قطعات کاملاً نگه داشته می شوند. در این بازی ضمن آشنایی با رنگ ها و کار با چوب به عنوان یه ماده انرژی بخش، هوش دیداری فضایی قدرتمندی پیدا خواهند کرد. از آنجایی که برای ساخت سازه ها نیاز به تمرکز و دقت بالایی می باشد به طور مستقیم حافظه فعال در کودکان بهبود خواهید یافت.پیشنهاد می کنیم این بازی را با کودکان خود انجام دهید تا لذتی محنصر به فرد را تجربه کنید.

فیل چوبی

۱۲۰,۰۰۰ تومان
اسباب بازی چوبی کلاسیک که با چوب طبیعی گردو ساخته شده است و علت استفاده گروه سنی زیر دو سال با روغن زیتون و برزک آغشته شده است به همین علت در صورتی که بچه آن را در دهان خود ببرد هیچ گونه خطری برای آن ندارد. جای دستیگیر که در آن تعبیه شده  برای به حرک راندن آن بود و کمک به مهارت های ظریف و درشت می کند. لازم به ذکر است چون این بازی با چوب طبیعی بوده الزاما سفارش شما با طرح و رگ های چوب موجود در عکس یکسان نخواهد بود.

بازی چوبی مازباز

۱۸۵,۰۰۰ تومان
یک بازی جذاب و منحصر به فرد صفحه ای که به افزایش مهارت های ارتباطی کمک بسیار زیادی می کند. تقریبا تمام بازی های موجود فکری و حرکتی در راستای رقابت برای پیروز شدن بر رقیب می باشد و در این بازی برای پیروزی نیاز به همکاری و هماهنگی با بازیکن دیگر هستید و از آن جایی که این هماهنگی به صورت کلامی شکل می گیرد این بازی کمک شایانی به مهارت های ارتباطی می کند.از جمله دیگر مزایایی این بازی تقویت پردازش دیداری فضایی،فعال سازی هر دو نیمکره، افزایش توجه و تمرکز و تقویت عضلات ظریف و درشت (دست ها و انگشت ها) می توان اشاره کرد. این بازی برای گروه سنی ۴ تا ۱۰۴ سال قابل استفاده است.تمام قطعات این بازی از چوب طبیعی با کیفیت تولید شده است که همراه یک جعبه چوبی با کیفیت جهت نگهداری هر چه بهتر می باشد.

پازل چوبی ۴۰ تکه

۹۵,۰۰۰ تومان
پازلی مناسب برای ۵ سال به بالا که بیش از ۲۰۰ روش برای جاگذاری آن در جعبه چوبی وجود دارد و به همین خاطر جز پازل های تکرار پذیر بود و باعث افزایش خلاقیت، تخیل کودک ، توانایی تفکر منطقی، قدرت حل مسله و موثر در توجه و تمرکز کودکان می باشد. این بازی با ۴۰ قطعه در ۸ رنگ و اشکال مختلف در جهت ساختن اشکال مختلف به خلاقیت کودک شما نیز کمک می کند.تاثیر شگفت انگیز پازل ها را در قسمت مقالات می توانید بیشتر مطالعه کنید.

جنگا رنگی با جعبه چوبی

۱۴۰,۰۰۰ تومان
جنگا یا برج هیجان بازی مهارت جسمی و روحیست که توسط لسلی اسکات ایجاد شده‌است. در طی بازی، بازیکنان به نوبت یک بلوک از برج را بیرون می‌کشند و آن را در بالای برج قرار می‌دهند. به این ترتیب یک ساختار بلندتر و به‌طور فزاینده‌ای ناپایدارتر ایجاد می‌کنند. جنگا از کلمه سواحیلی به معنی "برای ساخت" مشتق شده‌است.بازی جنگا رنگی از ۵۴ بلوک چوبی ساخته شده‌است که طول هر بلوک باید دقیقاً سه برابر عرض و ضخامتش هم باید یک پنجم طولش باشد. در واقع ابعاد استاندارد بلوک‌های چوبی جنگا رنگی در اندازه ۱/۵ * ۲/۵ * ۷/۵ سانتی متراست. برای شروع بازی جنگا باید بلوک‌های چوبی رو به صورت افقی و عمودی روی هم بچینید تا یک برج ۱۸ طبقه چوبی ساخته بشود.این برج باید ۱۸ طبقه و در هر طبقه باید ۳ بلوک قرار بگیرد. بلوک‌ها باید یک ردیف افقی ویک ردیف عمودی چیده بشود .بعد از اینکه برج چوبی تکمیل شد، بازیکنی که برج را چیده باید بازی را شروع کند . روش بازی به این صورت است که هر بازیکن به نوبت باید یک بلوک چوبی را از هر جایی غیر از دو ردیف اول ( بالای برج ) بردارد.هر بازیکنی که برج را خراب کند، باخته است !برای بیشتر شدن هیجان بازی ، در ضخامت بعضی بلوک‌ها ، تغییرات جزئی داده شده‌است. این تغییرات کوچک گاهی باعث شل شدن یک بلوک در ردیفش می‌شود

پازل سه بعدی T

۱۴۰,۰۰۰ تومان
پازل سه بعدی T  بازی برای گروه سنی ۱۰ سال به بالا می باشد. این بازی از ۵۴ قطعه T  شکل به همراه یک جعبه (بدنه) جهت جاگذاری قطعات می باشد. این بازی برای افراد بزرگسال در جهت جلوگیری از آلزایمر نیز پیشنهاد می شود. از جمله مهم ترین ویژگی های این بازی می توان به افزایش قدرت حل مسله و تقویت حافظه فعال (مجری مرکزی مغز) اشاره کرد.این بازی مورد تایید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میباشد.