منو
فیلتر شهر انتخاب مکان فیلتر شهر
مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

حریم خصوصی

هوش اسباب ضمن احترامی که برای حریم خصوصی کاربران خود قائل می شود خود را مکلف به نگهداشت اطلاعات کاربران خود می دارد و صرفا اطلاعاتی که از کاربران خود دریافت می کند در راستای خرید امن و ارسال بهتر مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک انجام می دهد.
از آنجایی که تمامی فعالیت های هوش اسباب تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد وارد نمودن اطلاعات تماس اعم از آدرس پستی شماره موبایل و ایمیل به منزله تایید کاربر بود و مسولیت اشتباهات صورت گرفته در این مقوله بر عهده کاربر می باشد و مسولیت هرگونه خسارت احتمالی از عدم رعایت موارد فوق بر عهده هوش اسباب نمی باشد. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و هوش اسباب تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
هوش اسباب برای اطلاع رسانی رویداد ها و تازه ترین خبرهای خود، خدمات ویژه و تخفیفات برای اعضاء خود ایمیل یا پیامک ارسال نماید در صورتی که کاربری تمایل به دریافت اینگونه سرویس ها نداشته باشد می تواند عضویت در خبرنامه رو در پرفایل خود لغو کند.
هوش اسباب اطلاعات کاربران خود را محرمانه قلمداد می کند و تعهد می کند این اطلاعات در اختیار هیچ سازمان و یا ارگانی قرار ندهد مگر به دستور قوه قضایی.
هوش اسباب می کوشد تا خریدی امن راحت و البته لذت بخش را برای شما ایجاد کند.

فیلتر بر اساس شهر محصول
هوش اسباب
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

هوش اسباب